דף הבית » המלצות הצוות » 20 טיולי חובה לדעת עם Mesibatube

20 טיולי חובה לדעת עם Mesibatube

20 טיולי חובה לדעת עם Mesibatube

1. טרק במעגל אנאפורנה, נפאל

טרק המעגל אנאפורנה הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בנפאל. זהו טרק בן שלושה שבועות שלוקח אתכם בכמה מהנופים המדהימים בעולם. תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של נפאל.

2. טרק מחנה בסיס האוורסט, נפאל

טרק מחנה הבסיס של האוורסט הוא אחד הטרקים האייקוניים ביותר בעולם. זהו טרק בן שבועיים שלוקח אתכם לבסיס ההר הגבוה בעולם. בדרך תעברו בכמה מהנוף האלפיני המדהים בעולם. הטרק הזה הוא דרך מצוינת לחוות את היופי של הרי ההימלאיה.

3. טרייל אינקה, פרו

טרק שביל האינקה הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בפרו. זהו טרק בן ארבעה ימים שלוקח אותך דרך כמה מהנופים המדהימים ביותר בפרו. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, חורבות עתיקות וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של פרו.

4. טרק קילימנג'רו, טנזניה

טרק הקילימנג'רו הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בטנזניה. זהו טרק בן חמישה ימים שלוקח אתכם לפסגת ההר הגבוה ביותר באפריקה. בדרך תעברו בכמה מהנוף האלפיני המדהים בעולם. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את יופיה של יבשת אפריקה.

5. טרק סלקנטאי, פרו

טרק סלקנטאי הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בפרו. זהו טרק בן חמישה ימים שלוקח אותך דרך כמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של פרו.

6. טרק טורס דל פיין, צ'ילה

טרק טורס דל פיינה הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בצ'ילה. זהו טרק בן חמישה ימים שלוקח אותך דרך כמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של צ'ילה.

7. טרק הר רינג'אני, אינדונזיה

טרק הר רינג'אני הוא אחד הטרקים הפופולריים באינדונזיה. זהו טרק בן שלושה ימים שלוקח אתכם לפסגת ההר השני בגובהו באינדונזיה. בדרך תעברו בכמה מהנוף האלפיני המדהים בעולם. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את יופיה של אינדונזיה.

8. טרק גרנד קניון, ארה"ב

טרק הגרנד קניון הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בארה"ב. זהו טרק בן ארבעה ימים שלוקח אתכם בכמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של ארה"ב.

9. טרק הר קילימנג'רו, טנזניה

טרק הר קילימנג'רו הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בטנזניה. זהו טרק בן חמישה ימים שלוקח אתכם לפסגת ההר הגבוה ביותר באפריקה. בדרך תעברו בכמה מהנוף האלפיני המדהים בעולם. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את יופיה של יבשת אפריקה.

10. טרק מאצ'ו פיצ'ו, פרו

טרק המאצ'ו פיצ'ו הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בפרו. זהו טרק בן ארבעה ימים שלוקח אתכם בכמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של פרו.

11. טרק עמק Langtang, נפאל

טרק עמק Langtang הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בנפאל. זהו טרק בן שלושה ימים שלוקח אתכם דרך כמה מהנופים המדהימים בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של נפאל.

12. טרק מקדש אנאפורנה, נפאל

טרק מקדש אנאפורנה הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בנפאל. זהו טרק בן שלושה ימים שלוקח אתכם דרך כמה מהנופים המדהימים בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של נפאל.

13. טרק החומה הסינית, סין

טרק החומה הסינית הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בסין. זהו טרק בן ארבעה ימים שלוקח אתכם בכמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם. בדרך תעברו דרך יערות ירוקים, מעברי הרים גבוהים וכפרים מסורתיים. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את התרבות והיופי של סין.

14. טרק הר פוג'י, יפן

טרק הר פוג'י הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר ביפן. זהו טרק בן שלושה ימים שלוקח אתכם לפסגת ההר הגבוה ביותר ביפן. בדרך תעברו בכמה מהנוף האלפיני המדהים בעולם. הטרק הזה הוא דרך מצוינת לחוות את יופיה של יפן.

15. טרק פטגוניה, ארגנטינה

טרק פטגוניה הוא אחד הטרקים הפופולריים ביותר בארגנטינה. זהו טרק בן חמישה ימים שלוקח אותך דרך כמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם. לְאוֹרֶך

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן