דף הבית » מומלץ בהקדם » 10 הטרקים הטובים ביותר בדרום אמריקה

10 הטרקים הטובים ביותר בדרום אמריקה

10 הטרקים הטובים ביותר בדרום אמריקה

1. שביל האינקה, פרו

שביל האינקה הוא טרק איקוני בדרום אמריקה הפופולרי בקרב מטיילים. מסלול זה הוא טיול בן ארבעה ימים שלוקח אתכם דרך העמק הקדוש של האינקה ומסתיים במאצ'ו פיצ'ו המפורסם. בדרך תעברו דרך עמקים ירוקים, יערות עננים וחורבות עתיקות. שביל האינקה הוא טרק מאתגר, אבל הנופים והחוויות התרבותיות שוות את המאמץ.

2. Quilotoa Loop, אקוודור

לולאת Quilotoa הוא טרק בן שלושה ימים שלוקח אותך דרך הרי האנדים של אקוודור. טרק זה מלא בנופים מדהימים של הרי הגעש, האגמים והכפרים שמסביב. תהיה לך גם הזדמנות לחקור שווקים מסורתיים וללמוד על התרבות המקומית. לולאת Quilotoa הוא טרק נהדר למי שמחפש חוויה תרבותית ייחודית בדרום אמריקה.

3. מעגל טורס דל פיין, צ'ילה

מסלול טורס דל פיין הוא טרק בן מספר ימים בפטגוניה, צ'ילה. טרק זה לוקח אתכם דרך הנופים המדהימים של הפארק הלאומי טורס דל פיינה. בדרך תעברו דרך קרחונים, אגמים ויערות. טרק זה הוא דרך מצוינת לחוות את יופיה של פטגוניה והוא חובה לעשות עבור כל חובב חוצות.

4. Huayhuash Circuit, פרו

Circuit Huayhuash הוא טרק מאתגר בן שמונה ימים בהרי האנדים הפרואניים. טרק זה לוקח אותך דרך כמה מהנוף ההרים המרהיב ביותר בדרום אמריקה. תעברו דרך קרחונים מדהימים, אגמים ומעיינות חמים. Circuit Huayhuash הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה בהרי האנדים.

5. טרק סנטה קרוז, פרו

טרק סנטה קרוז הוא טיול רגלי בן ארבעה ימים ברכס הרי Cordillera Blanca בפרו. הטרק הזה לוקח אותך דרך כמה מהנוף ההרים המדהים ביותר בדרום אמריקה. בדרך תעברו דרך עמקים ירוקים, אגמים קרחונים ופסגות מושלגות. טרק סנטה קרוז הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה בהרי האנדים.

6. טרק עיר אבודה, קולומביה

טרק העיר האבודה הוא טיול רגלי בן ארבעה ימים ברכס הרי סיירה נבאדה דה סנטה מרטה בקולומביה. טרק זה לוקח אתכם דרך הג'ונגלים הנידחים של קולומביה ומסתיים בחורבות העיר האבודה. בדרך תעברו דרך עמקים ירוקים, הרים ונהרות. טרק העיר האבודה הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה בג'ונגל.

7. טרק סלקנטאי, פרו

טרק סלקנטאי הוא טרק בן חמישה ימים בהרי האנדים הפרואניים. הטרק הזה לוקח אותך דרך כמה מהנוף ההרים המדהים ביותר בדרום אמריקה. בדרך תעברו דרך פסגות מושלגות, קרחונים ועמקים ירוקים. טרק Salkantay הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה בהרי האנדים.

8. סרו צ'יריפו, קוסטה ריקה

Cerro Chirripo הוא טרק בן יומיים ברכס הרי טאלמנקה בקוסטה ריקה. טרק זה לוקח אותך דרך כמה מהנוף ההרים המדהים ביותר במרכז אמריקה. בדרך תעברו דרך עמקים ירוקים, מפלים ויערות עננים. Cerro Chirripo הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה באזורים הטרופיים.

9. Circuit Huemul, ארגנטינה

Circuit Huemul הוא טרק בן ארבעה ימים בהרי האנדים הפטגוניים של ארגנטינה. הטרק הזה לוקח אותך דרך כמה מהנוף ההרים המדהים ביותר בדרום אמריקה. בדרך תעברו דרך קרחונים, אגמים ויערות. Circuit Huemul הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה בהרי האנדים.

10. הר רוראיימה, ונצואלה

הר רוראיימה הוא טרק בן שלושה ימים באזור גראן סבנה בוונצואלה. הטרק הזה לוקח אותך דרך כמה מהנוף ההרים המדהים ביותר בדרום אמריקה. בדרך תעברו דרך עמקים ירוקים, מפלים ותצורות סלע עתיקות. הר רוראיימה הוא טרק נהדר למי שמחפש הרפתקה באזורים הטרופיים.

תכנן את ההרפתקה שלך היום

דרום אמריקה היא יעד מצוין למטיילים המחפשים הרפתקה. משביל האינקה למעגל Huemul, יש הרבה טרקים מדהימים לבחירה. אז למה אתה מחכה? התחל לתכנן את ההרפתקה שלך עוד היום וחקור את הנופים המדהימים של דרום אמריקה!

למידע נוסף על טרקים בדרום אמריקה, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן